Bytové domy Maxmilián
Dolů
Bytové domy

Maxmilián

  • lokalita Vyškov - Hamiltony

O projektu

MODERNÍ DESIGNOVÉ BYDLENÍ V BLÍZKOSTI KRÁSNÉ PŘÍRODY
Vyškov - Hamiltony

Výstavba 4 rodinných domů se 2 bytovými jednotkami. Každý dům je složen z bytu 3+kk v přízemí s vlastní zahradou 121 m2 a bytu 4+kk v 1. patře s balkonem 7 m2. Před domy se nachází parkoviště pro 16 automobilů s možností dobíjení elektromobilu z vlastní sítě. Vedle krajního domu navazuje společná zahrada s přístupem do soukromých zahrad přízemních bytů 3+KK. Pozemek pro parkovací stání a společnou zahradu o rozloze 560 m2 je také součástí kupní ceny bytů a bude přímo vlastněn všemi majiteli v podílu 1/8.

Venkovní vzhled domů je navržen ve stylu moderního minimalismu za použití kvalitních materiálů s dlouhou dobou životnosti a zachování vzhledové stálosti. Dominantním designovým prvkem je velkorysé prosklení s černým hliníkovým rámováním. Již samotný vstup do bytů přes masivní hliníkové dveře napovídá o kvalitě použitých materiálů. Jsou zde použity jemné omítky s mramorovým prachem od světově uznávané firmy Keim. Vybrané přírodní materiály jako jsou dřevo, kov a sklo dodávají interiéru to správné teplo pro útulné bydlení. Dominantní místností bytových jednotek je obývací pokoj s otevřenou kuchyní a halou. Interiér bytů očekávejte velmi prostorný a pocitově teplý. Velká okna přinesou do interiéru světlost a svěží vzduch. Interiérové dveře vysoké až po strop dodají pocit otevřenosti a luxusu.  Na zahradách bude již vypěstovaný trávník.

OznačeníProjektDispozicePodlažíVýměraBalkónZahradaCenaStav

Lokalita

Bytové domy Maxmilián se nachází ve vyhledávané části Vyškov - Hamiltony, která je přímo spojená s lesní krajinou vhodnou pro procházky a jízdu na kole. Byty poskytují jedinečné moderní bydlení pro každého, kdo upřednostňuje klidnou lokalitu s přírodou v blízkém okolí, ale zároveň rád využívá výhod města, které přilehlý Vyškov nabízí.

  • 8min od centra Vyškova
  • 30min od centra Brna a Olomouce
  • 5min škola a školka
  • 2min do lesa a cyklo stesku
  • 1min sportovní a dětské hřiště

Postup

Postup koupě

  1. Výběr bytu
  2. Rezervační smlouva
  3. Kupní smlouva a zapsání zástavy
  4. Kolaudace a předání nemovitosti 12/2023

Financování

Rezervační záloha ve výši 200.000,- Kč po podpisu rezervační smlouvy

Splátka ve výši 60% z celkové kupní ceny vč. DPH po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní a zapsání zástavy do katastru nemovitostí.

Splátka ve výši 30% z celkové kupní ceny vč. DPH po dokončení betonových podlah a sádrokartonových podhledů.

Doplatek kupní ceny do výše 100% z celkové kupní ceny vč. DPH po kolaudaci domu a při podpisu kupní smlouvy.

Novinky

Stále se u nás děje
něco nového.
Maxmilian Develop
PRODEJ BYTŮ ZÁHÁJEN. Pro více informací kontaktujte našeho realitního makléře.
Bytové domy Maxmilián
04
2022
Close icon

Poptat schůzku